Panasonic KX-NCP500 VoIP

19.850  s DPH

Panasonic KX-NCP500 VoIP je levná, avšak moderní IP telefonní ústředna pro malé a středně velké společnosti. S touto ústřednou můžete lehce ušetřit nemalé částky. Nevoláte přes klasické operátory, ale přes internet, kde jsou sazby za hovory a měsíční paušální poplatky příznivější. Toto internetové řešení je v základní konfiguraci určeno až pro 8 uživatelů, kteří mohou používat IP digitální telefony (řada KX-NTxxx) na místní síti, nebo pomocí VPN kdekoliv, kde je připojení na internet. Dále ještě pro dalších 12 uživatelů na klasických drátových linkách.

2 skladem

Katalogové číslo: 21325 Kategorie: ,

Popis

Telefonní ústředna Panasonic KX-NCP500 VoIP disponuje na straně vstupních linek 4 účty pro internetovou telefonii (VoIP protokol SIP). Výhodou tohoto řešení je, že roste s Vaší společností. Jednoduchou úpravou se dá tato ústředna rozšířit a to jak na straně vstupních linek (o další 4 SIP internetové linky (celkem 8 hovorové kanály), 4 analogové linky a o 2 ISDN linky). Tak i na straně vnitřních pobočkových linek (až na celkových 128 IP a 44 drátových vnitřních linek pro zapojení běžných stolních či bezdrátových telefonů a faxů).
Komunikace se v současnosti odklání od tradičních systémů k nízkonákladovým a flexibilním IP komunikačním systémům, které v plném rozsahu využívají předností rychlého růstu IP aplikací. Pomocí systému KX-NCP500 lze vytvořit IP komunikační systém, který podporuje jak IP protokol H.323, tak protokol SIP. Systém Panasonic KX-NCP500 VoIP je navíc velice flexibilní a díky plné podpoře tradiční telekomunikační technologie nabízí společnostem možnost přechodu na IP až ve chvíli, kdy na to budou připraveny. Samozřejmostí je rozsáhlá podpora CTI aplikací, tak i možnost začlenění bezdrátového systému DECT. Nově lze k systému připojit elegantní řadu IP telefonů řady KX-NT3xx, která se stane ozdobou vašeho pracoviště.